Stomatologia

Zapraszamy do skorzystania z usług bezpłatnie w ramach NFZ oraz odpłatnie.

W Warszawskim Centrum Zdrowia przyjmuje stomatolog dziecięcy oraz ortodonta dla dzieci i młodzieży, jak również stomatolog i protetyk dla osób dorosłych. W zakresie stomatologii lekarze zajmuja się również leczeniem periodontologicznym.
Warszawskie Centrum Zdrowia obsługie również Ostry Dyżur Stomatologiczny bezpłatnie w ramach NFZ w dni robocze w godz.19-7, w weekendy całodobowo.

 

Gabinet stomatologiczny w Warszawskim Centrum Zdrowia został utworzony po to aby dbać o Państwa zdrowy uśmiech. Chcemy nieść pomoc zarówno w sytuacjach nagłych, zaskakujących jak również pomagać regularnie w poprawie stanu Państwa uzębienia. Ważne jest dla nas stworzenie miłej atmosfery, by w komfortowych warunkach uzyskać optymalny stan zdrowia jamy ustnej naszych pacjentów.

Dlaczego warto zadbać o zęby?

Powodów dla których warto zadbać o piękny i zdrowy uśmiech jest wiele. Najważniejsze z nich, to z pewnością:

Zwiększone ryzyko zachorowań.
Ubytki próchnicowe są siedliskiem bakterii, które trafiają do krwioobiegu. Udowodniono, że u osób ze złym stanem jamy ustnej wcześniej występują i ciężej przebiegają choroby serca, udary mózgu, nie wspominając o infekcjach.

Pozytywny wizerunek.
Powiedzenie ,,Jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest wciąż aktualne. Zdrowy uśmiech wraz z ubiorem, fryzurą, stanem dłoni skupia uwagę podczas rozmowy. Uzębienie jest jednak najczęściej zaniedbywanym elementem naszego wyglądu, a przecież piękne i zdrowe zęby to klucz do nawiązywania kontaktów towarzyskich i zawodowych.

Zdrowe funkcjonowanie narządów.
Zadbane zęby zapewniają prawidłowe funkcje jamy ustnej takie jak mowa i jedzenie.

Dlaczego u Nas?

Dzięki przyjaznej atmosferze i wykonaniu zabiegów na najwyższym poziomie, przekonasz się, że strach przed stomatologiem już Ciebie nie dotyczy i jest jedynie przykrym wspomnieniem z przeszłości.

Zobacz:

Stomatologia specjalistyczna

Stomatologia w szkołach

Implantologia

Ostry dyżur stomatologiczny