Specjalistyka

Potrzebujesz pilnie wizyty u specjalisty, a najlepiej u znakomitego profesora?
Twój doktor nie potrafi zdiagnozować co Ci dolega?
Nie chcesz czekać w długich kolejkach do specjalistów na NFZ?
Często trafiasz na niekompetentnych lub niedoświadczonych lekarzy?

Zadzwoń do nas!

W Warszawskim Centrum Zdrowia najlepsi lekarze specjaliści mają dla Ciebie czas. Ordynatorzy, profesorowie habilitowani, doktorzy z kilkoma stopniami naukowymi różnych specjalizacji, lekarze medycyny. To ludzie z ogromnym doświadczeniem medycznym oraz z sukcesami naukowymi i praktycznymi. Lekarze z pasją i wieloletnią praktyką w kraju, a często również za granicą.

W naszym centrum medycznym dostępnych jest większość poradni specjalistycznych. Wykonujemy także szereg badań diagnostycznych i laboratoryjnych przy współpracy z ALAB Laboratoria.

Już teraz zadzwoń i umów się na wizytę. U nas nie ma kolejek!

Możesz wyszukać lekarza po nazwisku lub specjalizacji.

Powrót

prof. dr hab. n. med. Paweł Nyckowski

Chirurg ogólny, chirurg wątroby, transplantolog

Specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej i transplantologii klinicznej. Od roku 1986 pracuje w klinikach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, do roku 2016 w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby, od roku 2016 w Katedrze i Klinice Chirurgij Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej. Wiedzę i umiejętności w dziedzinach chirurgii i przeszczepiania wątroby zdobywał w renomowanych francuskich ośrodkach chirurgicznych w Paryżu i Strasbourgu. Jest jednym z twórców programów przeszczepiania wątroby i leczenia chirurgicznego nowotworów wątroby w naszym kraju. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich i Francuskiej Narodowej Akademii Chirurgicznej. Specjalizuje się w szczególności w dziedzinie chirurgii wątroby i dróg żółciowych. Posiada w tej dziedzinie znaczący dorobek naukowy. Szczególną ważną z praktycznego punku widzenia pozycją tego dorobku jest wydana w roku 2020 monografia „ Przerzuty nowotworowe do wątroby”, której jest współredaktorem naukowym. W roku 2004 otrzymał z rąk Prezydenta RP tytuł naukowy profesora.

Harmonogram przyjęć:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15:00 – 18:00

Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

kontakt
Imię i nazwisko
Imię i nazwisko
Imię
Nazwisko

Zobacz RÓWNIEŻ:

Specjalistyka

Diagnostyka

POZ

Stomatologia